Zamieszczanie informacji na stronie

Publikowanie informacji na stronie

Zachęcamy członków Klubu Górskiego "Ornak" i organizatorów wydarzeń zawartych w programie Klubu, do przesyłania bliższych informacji na ich temat, które będziemy mogli opublikować na stronie Klubu.

Co publikujemy?

Przed wydarzeniem

Gdy wydarzenie jest zaplanowane, chcemy zainteresować nim jak najszersze grono sympatyków Klubu i wszystkich wielbicieli gór! Warto zamieścić na stronie nie tylko datę wydarzenia, ale również informacje zachęcające do uczestnictwa, m.in.:

• daty i godziny
  • opis wydarzenia (dobrze, żeby nie był to wyłącznie regulamin - warto napisać kilka słów dlaczego warto wziąć udział!)
  • zdjęcia z poprzednich edycji lub miejsca wydarzenia
  • miejsce wydarzenia (np. miejscowość, pasmo górskie, itp.)

Po wydarzeniu

Warto pokazać co ciekawego się wydarzyło, dlatego zapraszamy do wysyłania relacji. Może ona zawierać:

• opis tekstowy - co się działo i dlaczego było to ciekawe
  • relację zdjęciową

Jak wysyłać informacje?

Kilka zasad

• Na stronie umieszczane będą informacje przesyłane przez organizatorów wydarzenia organizowanego w Klubie Górskim "Ornak"
  • Organizator jest odpowiedzialny za uzyskanie zgody na publikację materiałów od osób widocznych na zdjęciach
  • Organizator musi posiadać zgodę autorów treści i zdjęć na ich publikację (niedopuszczalne jest np. przesyłanie zdjęć znalezionych w Internecie, jeśli nie mają one odpowiedniej licencji)
  • Prosimy by nie umieszczać na zdjęciach napisów - wszystkie opisy powinny być przesłane w formie tekstowej, w treści maila.
  • Zdjęcia i ilustracje powinny być przesłane w osobnych plikach. Grafiki zawarte np. w pliku pdf nie będą zamieszczone.

W przypadku jakichkolwiek pytań - administrator strony zaprasza do kontaktu: strona@ornak.gniezno.pttk.pl :)!