IV Rajd z piosenką turystyczną - "Lubochnia"

sobota, Maj 31, 2014 - 00:00

31 maja 2014r. odbył się kolejny IV już rajd z piosenką turystyczną z metą tradycyjnie na Lubochni.
Na trasę pieszą, którą prowadziła Krystyna zgłosiły się dwie klubowe Małgorzaty.
Aneta pokonała trasę na rowerze a pozostali uczestnicy dotarli indywidualnie samochodami.
W sumie chętnych do śpiewania było 20 osób w tym 5 sympatyków. Na tegorocznym spotkaniu przygrywały nam cztery gitary
Andrzeja T., Pawła K., Zbyszka Z. i sympatyka oraz inne instrumenty, w związku z tym repertuar był urozmaicony i bardzo bogaty.
Rajdowe ognisko zabezpieczała jednostka ochotniczej straży pożarnej z Goliny k./Jarocina. Grzegorz i Kasia odwiedzili nas już po raz kolejny.

Wszystkim za stworzenie sympatycznej atmosfery i niepowtarzalnego klimatu serdecznie dziękuję. Do zobaczenia za rok.

Katarzyna Drygała