Święto klubu

wtorek, Grudzień 2, 2014 - 18:00
Gniezno, ul. Budowlanych 2

Zebraniem tym Klub kończy atrakcyjny i bogaty w osiągnięcia rok. Odbyło się przyjęcie w poczet członków Klubu nowych kandydatów (Bogusia Adamczewska i Jan Lingas).
Zaprezentowano nowych kandydatów (Magdalena Zawadzka i Paweł Kiejkowski).
Prezes wręczył także odznaki turystyki kwalifikowanej najmłodszym sympatykom Klubu, a kol. Małgosia medale z zawodów kręglarskich.
Poznaliśmy również nowych przodowników Turystyki Kolarskiej w osobach: Ewy Bosackiej, Kasi Drygała i Młodzieżowego Przodownika TK - Jasia Kubasika.

I wreszcie przyszedł czas na Imieniny, wspólne dla wszystkich klubowiczów. Po tradycyjnym „Sto lat” spiewanym przez wszystkich i dla wszystkich, nastąpiło wręczenie prezentów.
W tym roku rolę św. Mikołaja pełniła wnusia kol. Mirki imieniem, nomen omen, Nikola! Dzielnie pomagały jej w rozdzielaniu prezentów: bliźniaczki Agata i Jola oraz Judytka.
Wspólne odspiewnie „Ogniska już dogasa blask …” zakończyło to niezwykle sympatyczne zebranie (co widać na fotkach).