Święto Klubu - Rajd Rocznicowy

niedziela, Wrzesień 17, 2017 - 15:00
ul. Zamiejska, Gniezno

17 września 2017 r., po raz kolejny obchodziliśmy rocznicę powstania naszego Klubu. Do pełni szczęścia zabrakło 5 osób. Wtedy liczba uczestników byłaby równa 46-leciu „Ornaku”!

W tym spotkaniu, na gościnnym Osiedlu Róża, wziął udział założyciel i Honorowy Prezes KG „Ornak”, ks.Tadeusz Hanelt. Po odśpiewaniu klubowego hymnu, Szanowny Gość odebrał stosowne życzenia, kwiaty i odśpiewano dla niego tradycyjne „stolat”.

Na tym spotkaniu pojawiła się niespotykana dotychczas ilość domowych wypieków i innych smakołyków. Były też pieczone na ognisku kiełbaski.

Szkoda, że zabrakło wspólnego śpiewania, co jest mocną stroną naszego Klubu. Do kolejnego spotkania za rok, w lepszych nastrojach i okolicznościach…

Tekst i foto: T. Gajda