Wieczór militarny

sobota, Styczeń 19, 2013 - 00:00
Gębarzewo

Zgodnie z zaproszeniem, dnia 19 stycznia odbyła się w Gębarzewie klubowa zabawa karnawałowa pod hasłem: "WIECZÓR MILITARNY".
Mimo licznych zapisów do raportu stawiło się zaledwie 28 osób w tym 10 sympatyków klubu. Absencja pozostałych jest usprawiedliwiona chorobą.

Raport o stanie gotowości Kompani ORNAK do uczestniczenia w zabawie Panu Pułkownikowi zgłosił Pan Major .
Przy suto zastawionych stołach i muzyce z magnetofonu bawiliśmy się wyśmienicie. Na parkiecie pojawiały się bardzo różne postacie : górowały mundury moro wyposażone w karabiny, granaty, hełmy, maski p-gaz, siły specjalne BOR z CBA, dwóch kapitanów żeglugi śródlądowej, służby więzienne.
Nawet mimo dużego zagrożenia pojawił się terrorysta w postaci "Bilusia". Nad całością czuwała Pani młodszy aspirant Wydziału Prewencji Policji.

O godzinie 1:00 padł rozkaz do rozejścia się.
W tym miejscu pragnę podziękować Tomkowi, gospodarzowi Sali, za bardzo miłe przyjęcie i ugoszczenie Nas, Krzysztofowi za przygotowaną muzykę
a pozostałym za fantastyczną atmosferę i miłą zabawę. Do zobaczenia za rok.

tekst: Kasia D.