Wielkanocny Turniej Kręglarski

czwartek, Marzec 23, 2017 - 18:00
Klub Nest, Gniezno

W zabawie uczestniczyło ośmioro członkiń i członków klubu. Gra przebiegała na jednym torze i dzięki temu każdy miał chwilę aby pomiędzy rzutami spędzić czas na kibicowaniu pozostałym. Poziom zawodników był zróżnicowany, ale nie przeszkadzało to nikomu w dobrej zabawie.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Początkowo rodzina Kubasików zdominowała grę zajmując trzy pierwsze lokaty. Jednakże w trakcie rozgrywki wyłonili się również inni pretendenci do podium.

Ostatecznie zwyciężył kolega Krzysztof K. z wynikiem 177 punktów, zdobywając nagrodę główną – czekoladowego zajączka. Tuż za nim ze 176 punktami uplasował się Janek K., a na trzecim miejscu ze 170 punktami piszący te słowa Radek Z. Czwarte miejsce z wynikiem 154 punktów zajęła pierwsza spośród pań koleżanka Magda K.

Myślę że wszyscy się dobrze bawili, a kto nie był niech żałuje.

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne imprezy.