Wiosenny Turniej Kręglarski

piątek, Kwiecień 8, 2016 - 00:00
Gniezno, Klub Nest

W miniony piątek 8 kwietnia 2016 roku spotkaliśmy się w Klubie „NEST”, gdzie zaplanowaliśmy Wiosenne spotkanie przy kręglach. W spotkaniu wzięło udział dwanaście osób, z czego do turnieju zgłosiło swój akces jedenaścioro z nas. Koleżanka Kasia z przyczyn oczywistych nie brała czynnego udziału, choć jej doping oraz zaangażowanie w prowadzenie dokumentacji zawodów okazały się nieocenione, za co serdecznie dziękujemy.

Rywalizację rozpoczęliśmy na dwóch torach po godzinie 18.00. W trakcie rozgrywek rywalizacja była bardzo zacięta, a jednocześnie pełna humoru. Początkowo kolega Tomek zdeklasował rywali, jednakże w przebiegu dalszych rozgrywek sytuacja uległa zmianie. W rezultacie najlepszym z pośród mężczyzn okazał się kolega Krzysztof zdobywając 304 pkt., a zaraz za nim Tomek, który uzyskał 302 pkt.. Na trzecim miejscu w rywalizacji mężczyzn uplasował się Radek, który uzyskał 241 pkt., jednakże faktycznie w klasyfikacji ogólnej miejsce trzecie zajęła koleżanka Magda K. z 248 punktami. Tak więc pośród pań najlepszą okazała się wspomniana Magda, natomiast na kolejnych miejscach uplasowały się: Małgosia D.(239 pkt.) oraz Ula (202 pkt.).

Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspólną zabawę i zapraszam na kolejny turniej, który odbędzie się w grudniu.

Radek Z.