Co nowego w klubie - sierpień 2020

• Zdobywamy Koronę Województw (mamy już 14 , brakuje dwóch "gór” -  województwa zachodniopomorskiego i lubelskiego). Pełna korona już niedługo na naszej stronie!
  • W II Nocnym Spacerze Dookoła Jeziora Powidzkiego (największe jezioro w województwie wielkopolskim) uczestniczyło 7 osób, dwie z Klubu. Zrobiliśmy 33 km.
  • W sierpniu odbył się VIII letni spływ. Tym razem wiosłowaliśmy rzeką Bug.  Przepłynęliśmy 150 km wzdłuż granicy z Ukrainą i Białorusią.
  • Ryszard, nasz dawny kolega Klubowy maszeruje wzdłuż Wisły. Przypominam, że Ryszard został w roku 2000 wyróżniony przez magazyn Podróże tytułem "Podróżnik Roku" . Wyróżnienie otrzymał za przejście ponad 4200 kilometrów wzdłuż granic Polski.
  • Przygotowujemy się  (Kapituła Korony Europy) do 50-lecia Klubu . Dopinamy projekt 50/50