Doroczne Spotkanie Przedstawicieli Wielkopolskiego Porozumienia Klubów Górskich PTTK

sobota, Październik 8, 2022 - 00:00 do niedziela, Październik 9, 2022 - 00:00
Leśny Ośrodek Szkoleniowy w Puszczykowie

Program Zjazdu

I. Organizatorem spotkania jest klub górski „Grań”, Oddział Poznański PTTK

II. Celem spotkania jest poznawanie piękna i atrakcji turystycznych Wielkopolskiego Parku Narodowego i dalsza integracja środowiska turystów górskich Wielkopolski.

III. Bazą spotkania i miejscem noclegu jest Leśny Ośrodek Szkoleniowy w Puszczykowie, 62-040 Puszczykowo, Adama Wodziczki 3, tel. 618-194-647; https://www.puszczykowo.lasy.gov.pl/
Dojazd do ośrodka (dojście 15 min ze stacji PKP Puszczykowo)

IV. Program spotkania WPKG w Puszczykowie:
Sobota – zgromadzenie wszystkich uczestników spotkania przed ośrodkiem od g. 9.00 do g. 10.00
Ponieważ doba hotelowa jest od g. 14.00, więc rzeczy niepotrzebne na wycieczce można pozostawić w samochodzie lub w przechowalni w ośrodku.
Od 10 do 18 wycieczka krajoznawcza piesza przez Wielkopolski Park Narodowy (około 20 km) z przewodnikiem.
Od 18 do 18:30 zakwaterowanie.
Od 18:30 do 19 obiadokolacja.
Od 19 spotkanie integracyjne na terenie ośrodka, a następnie przy ognisku ze śpiewem przy akompaniamencie gitary i z nocnymi Polaków rozmowami…
Niedziela – po śniadaniu pakujemy się, bo doba hotelowa jest do 11 i ok.10 jedziemy do Mosiny-Pożegowo. Zdobywamy Osową Górę i wyruszamy na kończący zlot spacer – szczegóły na miejscu. Zakończenie spotkania uczestników WPKG w porze obiadowej z możliwością obiadu we własnym zakresie i powrót do domu.

V. Świadczenia dla uczestników w ramach wpisowego:
- obiadokolacja w sobotę
- nocleg ze śniadaniem w pokoju 2-3 osobowym w ośrodku
- usługa przewodnicka
- organizacja ogniska
- okolicznościowy znaczek spotkania i inne drobiazgi

VI. Ubezpieczenie uczestników spotkania wg standardów obowiązujących imprezy PTTK.

organizator – K. G. „Grań”