Spotkanie klubowe

Fiat na szwajcarskich serpentynach
wtorek, Kwiecień 5, 2016 - 17:30
Gniezno, Budowlanych 2

Kolejne comiesięczne zebranie Ornaku zaczęło się jak zawsze odśpiewaniem klubowego hymnu.  Po nim, kolega Prezes wręczył czterem koleżankom legitymacie Przodownika Turystyki Pieszej z nowymi uprawnieniami.

Po tym nastąpiły relacje z wycieczek i wyjazdów za ostatni okres oraz zapowiedzi nowych, nadchodzących imprez.

Następnym punktem programu byłą prelekcja członków zespołu "Pocisk Team". Michał Nowak, Krzysztof Kaniewski i Michał Hołowczak opowiedzieli o swoim uczestnictwie z charytatywnym rajdzie Złombol, podczas którego przemierza się tysiące kilometrów pojazdami rodem z PRLu. Wybrane zdjęcia z prezentacji publikujemy na stronie. Pełna humoru prezentacja bardzo spodobała się wszystkim zgromadzonym i panowie otrzymali w pełni zasłużone brawa.

Zdjęcia z zebrania: Tadeusz Gajda
Zdjęcia z wyjazdów: Pocisk Team