Włodkowe Kolędowanie na Róży

niedziela, Styczeń 7, 2018 - 15:00

Dnia 7 stycznia o godz. 15.00 spotkaliśmy się już po raz 15. na „Włodkowym kolędowaniu”. Spotkania te zapoczątkował właśnie kol. Włodek, którego nie ma już wśród nas. A tradycja została!

W świetlicy osiedla Róża zebrało się 39 osób, członków i sympatyków Klubu oraz Przewodniczący rady tego Osiedla, kolega Jerzy Gołańczyk. Salę jak zwykle przygotowali Marysia i Czesław i tu gorące podziękowania!

Nasi muzykanci,  Zbyszek i Radek w tym roku mieli do pomocy Bogusia, goszczącego akurat w kraju. Były kolędy, pastorałki i przede wszystkim szeroko znana w świecie „Cicha noc”. Zaśpiewała ją w języku angielskim najmłodsza uczestniczka Zosia ze Szkocji, będąca w tym czasie u dziadków w Gnieźnie.

Ciast i słodyczy na stołach było w nadmiarze, starczyłoby ich na dwa dni. Niespodziankę sprawili nam Marysia i Mirek, którzy przynieśli tort i butelkę szampana. Świętowali bowiem 10. rocznicę ślubu. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

Już dziś zapraszamy na kolejne „Włodkowe kolędowanie” w przyszłym roku.

Foto: S. W.
tekst: M. G.